FC Hermannstadt, victorie la Iași cu 3 la 1: Dublă pentru Balaure

Por um escritor misterioso
Last updated 16 julho 2024
Echipa de fotbal FC Hermannstadt a reușit prima victorie din această ediție de campionat, învingând în deplasare pe Poli Iași cu scorul de la 3 la 1. Primele două goluri ale sibienilor
ACTUALIZARE) Cea mai clară victorie pentru Hermannstadt, 4-0 cu Dinamo! ” Dubla” lui Balaure, Jipa și Baba Alhassan au făcut diferența. Sibienii sunt neînvinși de 9 meciuri în Superligă și urcă pe locul
Liga I. Hermannstadt a bifat prima victorie a sezonului. Sibienii, superiori la Iași - Evenimentul Zilei
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
Hermannstadt, neînvinsă de la revenirea în Liga 1 » „Dubla” de senzație a lui Alhassan îi aduce o nouă victorie lui Măldărășanu
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt, a doua victorie consecutivă în Superligă, 2-1 cu UTA! Sibienii întorc scorul după pauză, Sport
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Departe de Superliga! Poli Iași, în genunchi la prima apariție acasă
FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
VIDEO Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Sibienii, victorie după un meci încins, de 110 minute. Gazdele, neputincioase şi în a doua etapă
FC Hermannstadt obţine prima victorie a sezonului, în deplasare la Poli Iaşi
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă