VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în liga 2

Por um escritor misterioso
Last updated 17 julho 2024
VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în  liga 2
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
Poli Iași a trecut munții, către Sibiu, cu autocarul!
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
FC Hermannstadt - Universitatea Craiova Live Video Online în etapa 19 din Superliga
CFR Cluj nu profită de pasul greșit făcut de FCSB și ratează ocazia de a trece pe primul loc! Hermannstadt se impune și termină turul pe locul 4
POLI IAȘI - HERMANNSTADT 0-1 » Poli Iași, prima retrogradată matematic în Liga 2!
Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va fi prezentată cupa
UTA Arad 2-3 Poli Iasi, FESTIVAL de eurogoluri la Arad! UTA ramane fara victorie in Liga 1