FC Hermannstadt a învins în prelungiri CFR Cluj, în ultimul meci al anului

Por um escritor misterioso
Last updated 17 julho 2024
Rezultat surpriză în Superligă. FC Hermannstadt a învins marți seara în deplasare pe CFR Cluj, scor 0-1 (0-0), în ultimul meci al anului. Golul victoriei a fost marcat de sibieni, în minutele suplimentare de joc, la primul și singurul șut pe poartă. CFR C
FC Hermannstadt
FC Hermannstadt bate FC Brașov la ultima fază și urcă pe locul 2 în Liga 2.
FC Hermannstadt - CFR 1907 Cluj - 06 nov 2023
Reacția lui Mario Camora după înfrângerea cu Hermannstadt: „Trebuie să ne asumăm că am fost penibili”
We Love Sport Cifrele Etapei Cifrele etapei prima rundă din play-off/out, o rundă dominată de gazde
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Adio schimbare de lider. Neguţ, gol antologic. Clujenii rămân pe locul 2. Sibienii termină turul pe 4
Ziua de Cluj Final dramatic la revenirea lui Sabău. Universitatea Cluj a fost egalată în prelungiri de Hermannstadt
VIDEO CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1. Surpriză de proporţii în ultimul meci din 2022! Farul e campioană de iarnă
Video CFR Cluj - Hermannstadt 3-2. Ciprian Deac, primul gol după patru luni de coșmar
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
FCSB, CFR Cluj şi Farul încep anul 2023 cu meciuri grele-n direct la Prima Sport! Programul etapei a 22-a din Superligă
FC Hermannstadt produce surpriza în ultimul meci al anului, 1-0 cu CFR Cluj, în Superligă