Remiza lui Oroian! FC Hermannstadt – Universitatea Cluj 2-2 (1-2) – Ziarul Mesagerul de Sibiu

Por um escritor misterioso
Last updated 07 julho 2024
Remiza lui Oroian! FC Hermannstadt – Universitatea Cluj 2-2 (1-2) – Ziarul  Mesagerul de Sibiu
FC Hermannstadt a încheiat la egalitate cu Universitatea Cluj, scor 2-2 (1-2), în această seară, într-un meci din cadrul etapei a 7-a a Superligii. A evitat în minutul 90 o a 4-a înfrângere consecu…
FC Hermannstadt - U Cluj 2-2. Gazdele au egalat pe final printr-un gol spectaculos. Oroian a trimis o torpilă
FC Hermannstadt - U Cluj 0-1 » Istvan Kovacs a salvat brigada lui Sebastian Colțescu!
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
FC Hermannstadt și Sepsi OSK, remiză în grupele Cupei României, pe ”Municipal”. Judoka Daniel Natea, ”Ambasadorul Sibiului”. Mesaje pentru Dragoș Iancu, Sport
Ziarul Mesagerul de Sibiu – Pagina 139 – Stiri din judetul Sibiu
Ziarul Mesagerul de Sibiu – Pagina 149 – Stiri din judetul Sibiu
FC Hermannstadt, doar remiză la Petrolul. Sibiu a jucat aproape tot meciul cu un om în plus (video)
FC Hermannstadt - U Cluj 2-2. Sibienii au restabilit egalitatea în prelungiri
FC Hermannstadt are un jucător la naționala U21. Alex Oroian, printre convocații lui Emil Săndoi, Sport
FC Hermannstadt - Universitatea Craiova
VIDEO Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri cu un şut de generic
Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri