FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României. Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport

Por um escritor misterioso
Last updated 08 julho 2024
FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României.  Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport
FC Hermannstadt - U Cluj, în sferturile de finală ale Cupei României, poate fi urmărit în format LIVE SCORE de la 19:00.
Cupa României 2023-2024: FC Hermannstadt va juca în grupa A. Sepsi, principala rivală
U” Cluj promovează matematic în Liga 1 dacă va învinge Hermannstadt
Cupa României, U Cluj - UTA Arad 1-0, VAR-ul îi trimite pe ardeleni în finală! Gol anulat și penalty dictat împotriva lui Rednic
CCA a decis cine va arbitra finala Cupei României dintre Craiova şi Hermannstadt
Video Hermannstadt - Craiova 0-2. Cupa României revine la Craiova după 25 de ani!
Știri - Site oficial FC Argeș
Video U Cluj - UTA Arad 1-0. Ardelenii se vor duela cu Sepsi în finala Cupei României
U Cluj - UTA Arad, Live Video Online, de la ora 19:00, în semifinalele Cupei României
U Cluj i-a stricat debutul lui Rednic la UTA și s-a calificat în finala Cupei României Betano » Când are loc ultimul act