Slaven Belupo i Gorica remizirali u Koprivnici –

Por um escritor misterioso
Last updated 05 outubro 2024
Nogometaši Slavena Belupa i Gorice u prvoj su utakmici 15. kola HNL-a igrali 0-0. Bila je to iznimno loša nogometna predstava dva neraspoložena suparnika o čemu govori i podatak kako su tijekom svih 90 minuta viđena tek dva udarca u okvir gola, po jedan s obje strane. Najzanimljiviji trenutak dogodio se u 43. minuti kada […]
Slobodna Dalmacija - Slaven Belupo i Gorica remizirali u očajnoj utakmici u Koprivnici, zabilježena tek dva udarca!?
Brodić i Teklić obradovali Varaždin, Gorica donijela bod iz Koprivnice - SuperSport HNL
Sportske novosti - VIDEO: Turopoljci poveli nakon prekrasne kontre, pa primili gol i dobili izravni crveni karton
Dok nas pobjeda ne rastavi: Slaven i Šibenik opet remizirali u Koprivnici, Narančasti i dalje ne znaju za pobjedu kod Farmaceuta (VIDEO)
Slaven Belupo izraziti favorit, Inter se nada novim bodovima
Remi Slaven Belupa i Gorice – NK Slaven Belupo
Uspavanka u Koprivnici za peti uzastopni remi u međusobnim dvobojima Slaven Belupa i Gorice
Slaven Belupo i Gorica još jednom remizirali
NK Slaven Belupo
Remi Slaven Belupa i Gorice u Koprivnici
Osijek i Slaven Belupo ponovno remizirali u Gradskom vrtu
Slaven Belupo kod Lokomotive prekinuo niz bez pogotka i proslavio pobjedu - SuperSport HNL
Zekić uoči Gorice: 'Možemo igrati još bolje, brže i okomitije' - Glas Podravine