FC Voluntari 1-1 FC Hermannstadt Sibiu :: Highlights :: Videos

Por um escritor misterioso
Last updated 07 julho 2024
Powered by one of the world
GOOOL! Farul–Hermannstadt 1-1. Alhassan înscrie cu un șut pe jos din afara careului, în prelungiri
Video Hermannstadt - Voluntari 3-1. Sibienii întrerup seria meciurilor fără victorie
Fotbal Club Hermannstadt :: Statistics :: Titles :: Titles (in-depth) :: History (Timeline) :: Goals Scored :: Fixtures :: Results :: News & Features :: Videos :: Photos :: Squad
GOOOL! Hermannstadt – FC Voluntari 2-1. Paraschiv transformă un penalty, iar gazdele trec în avantaj
AFC Hermannstadt – FC Voluntari scor 3 la 1. Victorie importantă pentru echipa Sibiului
VIDEO FC Hermannstadt - FC Voluntari 3-1. Conduşi la pauză, sibienii au întors scorul spectaculos până la final. Doi jucători eliminaţi la oaspeţi
FC Hermannstadt debutează pe terenul Voluntariului, în play-out. Sibienii vor juca 4 meciuri acasă și 5 în deplasare, Sport
FC Hermannstadt - FC Voluntari Live Video Online în etapa a 9-a din Superliga
FC Hermannstadt - FC Voluntari
REZUMAT Hermannstadt - Voluntari 3-1. Sibienii, revenire spectaculoasă după pauză
REMIZĂ LA SIBIU HERMANNSTADT - RAPID 1-1 - FC Rapid 1923
REZUMAT Hermannstadt - Voluntari 2-1. Sibienii, neînvinși în Superligă. Dublă fabuloasă Alhassan